Sukces naszych uczniów na XXXI Mityngu Pływackim! ?♂️?
24.03.2026
Nasi uczniowie wzięli udział w XXXI Mityngu Pływackim o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych w Rybniku i wrócili z zawodów z wielkimi sukcesami! ??
W rywalizacji indywidualnej nasi reprezentanci osiągnęli znakomite wyniki:
? Alex Maroszek – 1. miejsce stylem motylkowym na dystansie 50 m
? Jakub Mandrysz – 1. miejsce stylem dowolnym na dystansie 50 m
? Karol Gworys – 2. miejsce stylem klasycznym na dystansie 50 m
? Jakub Szymiczek – 3. miejsce stylem grzbietowym na dystansie 50 m
Ogromny sukces odniosła również nasza drużyna w konkurencji zespołowej ??
? Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym w składzie: Alex Maroszek, Jakub Mandrysz, Karol Gworys i Jakub Szymiczek zajęła 1. miejsce! ??
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych wyników, sportowej postawy i godnego reprezentowania szkoły! Jesteśmy z Was bardzo dumni! ❤️?♂️
