?? Kadeci 2a BOW w świecie biznesu – „Chłopska Szkoła Biznesu” w Rybniku
17.12.2025
Dzisiaj, na zaproszenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, kadeci z klasy 2a BOW wzięli udział w Ośrodku Biznesu w Rybniku w ekonomicznej grze symulacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu” ??.
Pod wodzą nieocenionego p. Roberta ? uczniowie z dużym zaangażowaniem wcielili się w role przedsiębiorców. Gra okazała się niezwykle wciągająca, a uczestnicy wykazali się sporą żyłką do biznesu ??.
Na szczególne wyróżnienie zasługują Kacper, Maciek i Karol, którzy zaprezentowali się od bardzo dobrej strony ??. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za możliwość udziału w tym inspirującym wydarzeniu! ??