Branżowa Szkoła II Stopnia

Branżowa Szkoła II Stopnia w Rybniku 

 

 Kształcimy w zawodach:

  • Technik pojazdów samochodowych
  • Technik handlowiec
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik pojazdów samochodowych

Technik pojazdów samochodowych to kierunek związany z diagnostyką, naprawą oraz obsługą pojazdów samochodowych. Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej. Zapotrzebowanie na techników pojazdów samochodowych jest bardzo duże.

Technik handlowiec

Technik handlowiec pełni bardzo ważną rolę w wielu przedsiębiorstwach. To od jego sprawności, zdolności do przekonywania i umiejętności utrzymania dobrych relacji z klientami w dużej mierze zależy sukces finansowy firmy. Zakres obowiązków handlowców może być szeroki, jednak najogólniej rzecz biorąc prowadzą działalność handlową zgodną z profilem i polityką przedsiębiorstwa. Z jednej strony obsługują klientów, z drugiej są w kontakcie z dostawcami i dystrybutorami. Dbają o sprawną realizację zamówień, a niekiedy pełnią też funkcję marketingowca.

Technik Żywienia i usług gastronomicznych

 Technik żywienia i usług gastronomicznych może podejmować pracę m.in. jako szef kuchni, manager zakładu gastronomicznego, doradca w zakresie prawidłowego żywienia, organizator imprez okolicznościowych oraz organizator usług cateringowych.

 

 Dodatkowo szkoła zapewnia: 

  • podręczniki szkolne dostępne dla każdego ucznia
  • zajęcia crossfitowe 
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną

 

    

 

 

 Jesteś zainteresowany ? Zapisz się już teraz.

 

ZAPISZ SIĘ

 

Masz pytania? Zadzwoń: 32 42-37-880 lub napisz: s-rybnik@zdz.katowice.pl

Zespół Szkół w Rybniku 

ul. Klasztorna 14

44-200 Rybnik